KUR IEGĀDĀTIES
E-veikals
Veikals
Aizvērt
Sākums
Product list
SuperStay Matte Ink lūpu tinte Atpakaļ

Augstas intensitātes matēta šķidrā lūpu krāsa ar noturību līdz pat 16h.

Superpigmentēta, matēta šķidrā lūpu krāsa piesātinātos toņos ļauj radīt gan drosmīgu un spēcīgu, gan maigu un mīļu tēlu.  Lūpu tinte, kas uzklājama ar bultiņveida aplikatora palīdzību, padarīs tavas lūpas gludas un maigas.
Ar ekskluzīvo, patentēto tehnoloģiju radītā elastīgā tintes formula nesatur mālus un saglabā noturību līdz pat 16 stundām.  

LIETOŠANA
1. solis: uzklāj šķidro lūpu krāsu augšlūpas centrā un seko mutes kontūrām.
2. solis: ar šķidro lūpu krāsu noklāj visu apakšlūpu.  
3. solis: ļauj pilnībā nožūt, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. 

REZULTĀTS
Izteiksmīgs un matēts rezultāts un iekārojams izskats līdz pat 16 stundām.

Rādīt vairāk

Izveido savu make-up!

Superstay Matte Ink lūpu tinte

Izmēģini šos stilus

12 vēsi, tumši un metāliski toņi tavam rock'n'roll stilam!

Uzzini vairāk

Augstas intensitātes matēta šķidrā lūpu krāsa ar noturību līdz pat 16h.

Uzzini vairāk

Sensational skropstu tuša ar intensīvi melnu un elastomēra birstīti, kas pavairo skropstas un piešķir tām vēdekļa efektu.

Uzzini vairāk

Piešķir savām skropstām Big Shot spēku! Mūsu Big Shot birstīte veido grandiozu apjomu tikai ar vienu tušas kārtu.

Uzzini vairāk

Augstas intensitātes matēta šķidrā lūpu krāsa ar noturību līdz pat 16h.

Uzzini vairāk

Sensational acu laineris manāmi pilnīgākai skropstu līnijai.

Uzzini vairāk

Atsauksmes

Baiba

Kopumā ļoti patika - no ilgnoturīgajām lūpu lakām vislabākā. Ļoti patīk ilgā noturība, nekas neizsmērējas, var ēst un dzert neatstāj nospiedumus un saglabā izskatu. Vienīgais mīnuss - ļoti sausina lūpas. Pēc lietošanas prasās pastiprināta mitrināšana.

Evija

Šī minētais noturīgais lūpu spīdums ir tieši 10 iekā , kuram ir vēlme pēc fantastiski noturīgas lūpu krāsas.

Viktorija

ļoti pigmentēta, viegli uzklājas. nepārnēsās uz citām virsmām, ballītes laikā uz glazes nebija neviens lūpu nospiedums, 10h ballītē - un lupu krāsa nebija jaatjauno!

Liene

Biju gaidījusi ko vairāk....īsti nesagaidīju cerēto,lūpu krāsa sākumā ir lipīga,bet nožūstot nav,bet nepatīk,kad pēc aptuveni 3 stundām viņa iet nost....paliek tikai gar malām un kaktiņos.Vienīgais kas tiešām patika bija smarža,ļoti patīkama.

Santa

Noturība teicama, izskatās labi visas dienas garumā. Gan ēdot, gan dzerot neizsmērējas un neatstāj nospiedumus. Uzklāšana gan varētu sagādāt grūtības tām dāmām, kurām nav kārtīgi "piešauta" roka precīzu līniju uzklāšanai.

Marta

Ļoti patīk. No sākuma nedaudz līp, bet pēc brīža nožūst un ir noturīga visu dienu, gan ēdot, gan dzerot. Žēl, ka nav kādu netradicionālo toņu ar šo formulu.

Signe

Labākā matte lūpu krāsa,kāu esmu lietojusi, nelīp nekas, ilga noturība. Ieteicu draudzenēm, viņas arī ir ļoti apmierinātas. Pāslaik pašai ir 4 toņi.

Agnese

Pilnīga vilšanās, lūpu tinte nežūst, visu laiku ir lipīga sajūta, uzklāt arī nav sevišķi viegli. Noņemšana nost ar mitro salveti aizņem pusstundu. Vārdsakot, nauda vējā.

Zane Berzina

Ideāla, noturas gan ēdot gan dzerot! Nekas nelīp, esmu ļoti apmierināta. Mans vērtējums 10 balles!!

Marita

Esmu ļoti vīlusies. Nav nekā no solītā un nekā līdzīga atsauksmēm no Amerikas.Tā nenožūst ne pēc 20min, ne pēc stundas. Lūpas ārkārtīgi lipīgas. Vietām nāk nost gabaliem, bet pārējo pat ar birsti noberzt nevar. Palīdz vienīgi kokosriekstu eļļa. Diemžēl 1*

Mēs iesakām